Mobilní bezpečnostní věže

Mobilní bezpečnostní věže představují nejmodernější způsob ostrahy staveb, sportovních a kulturních událostí, parkovišť, průmyslových areálů, skladovacích ploch, skládek a dalších oblastí.

Díky využití těchto technologií snížíte náklady na ostrahu až o 60% a zajistíte nepřetržitý dohled nad střeženým místem.

Nabízíme 2 varianty věží

První z nich je plně energeticky samostatná věž, která je vybavena solárními panely s bateriemi a v případě delšího nepříznivého či zimního období, kdy panely neposkytují dostatečné množství elektrické energie, zajišťuje její dostatek záložní generátor, jenž je možné vzdáleně ovládat, a který disponuje funkcí automatického spínání podle kapacit baterií.

Druhou variantou jsou věže, které lze připojit do elektrické sítě. V případě výpadku elektřiny je zabezpečovací systém vybaven záložní baterií, aby i nadále byl daný prostor střežen. Výhodou těchto věží je nižší cena a menší prostor pro postavení.

Obě varianty věží jsou vybaveny kvalitním zabezpečovacím systémem JABLOTRON a výkonnými kamerami s prvky umělé inteligence a optickým i digitálním zoome, které lze vzdáleně ovládat přes mobilní telefon či PC a mít tak i detailní přehled nad střeženým místem.

Věže poskytujeme na krátkodobý i dlouhodobý pronájem jako kompletní službu zahrnující přistavení, zaučení, non-stop podporu, správu systému, software pro vzdálený dohled a ovládání, napojení na pult centrální ochrany (PCO), který sleduje poplachové stavy a v případě nutnosti vyšle na střežené místo zásahové vozidlo.

Vy se nemusíte vůbec o nic starat. Celá správa systému bude pod naším dohledem.

Poptat naše služby